Rešerše

There are no translations available.

Poskytujeme rešeršní služby v celé šíři průmyslových práv a známkových práv i v případech, kdy klient požaduje pouze zjistit světový stav techniky, přihlašovatelské aktivity konkurence nebo rozsah známkové ochrany určitého výrobku, aniž by bylo uvažováno o nových přihláškách.
Rešerše jsou důležité pro směrování výzkumně vývojových úkolů, obchodní jednání s konkurencí a zjišťování, zda nový výrobek či jeho název neporušuje práv jiných subjektů.


Provádíme:
• Věcné a jmenné patentové rešerše, které se provádí v databázích za účelem zjišťování světového stavu techniky v dané oblasti, právního stavu (platnosti, teritoriálního rozsahu ochrany) dokumentu, přihlašovatelské aktivity firem nebo původců.
• Poskytování informací o aktuálním právním stavu přihlášek nebo udělených či zapsaných patentů, ochranných známek, průmyslových vzorů, užitných vzorů a označení původu/zeměpisných označení.
• Ověřování, zda přihlašované nebo podobné označení není již pro stejné či podobné výrobky nebo služby pro jiného vlastníka registrováno.
• Průběžné sledování aktivit konkurenčních firem v oblasti průmyslových či známkových práv.
• Průběžné sledování věstníku ÚPV v určitých oblastech.
 

 

Potřebujete další informace?

KontaktNenašli jste informace, které hledáte?

Naváhejte nás kontaktovat na
tel. čísle +420 725 562 997


email soukuppat@soukuppat.cz
Office: tř.Svobody 43/39, 779 00 Olomouc

Jsme připraveni Vám zodpovědět vaše dotazy
nebo si přímo sjednat osobní schůzku.

Sample image

Novinky